Naše služby

Ponúkáme komplexné služby v oblasti chladenia, klimatizácie a vetracej techniky. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

priem chlad
Priemyselné chladenie

Chladiace systémy sú spoľahlivé a energeticky účinné vo všetkých typoch komerčných priestorov. Podľa potreby Vašej prevádzky vypracujeme technický návrh chladiacich a mraziacich boxov. Ponúkame Vám projektovú dokumentáciu, dodávku, montáž, servis a tiež odborné prehliadky.

klima
Klimatizácie

Urobte is Vaše bývanie ešťe príjemnejšie s klimatizačnými zariadeniami od firiem Toshiba a Gree. My Vám navrhneme, dodáme a nainštalujeme klimatizáciu, ktorá bude najvhodnejšia do Vášho domova. Poskytneme Vám kompletný servis a údržbu.

tc
Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá využívajú čistú energiu z prírodných zdrojov a dokážú ju premieňať na vyššiu teplotu. Túto technológiu ponúkame pre rodinné domy, viacbytové domy, verejné budovy, takisto aj pre výrobné podniky. Vďaka tepelným čerpadlám možno ušetriť až 60% nákladov na vykurovanie domu a ohrev vody.

vzduchotechnika
Vzduchotechnika

V priestoroch, ktoré si vyžadujú neustálu výmenu vzduchu, vzduchotechnické zariadenia zabezpečia komfort a zdravé prostredie. Ponúkame projekčnú a montážnu činnosť vzduchotechniky, klimatizácie a odsávania vzduchu spojenú s kompletnou dodávkou technologických zariadení.

transport
Prepravné chladenie

Prepravné chladenia sú určené pre chladenie a mrazenie rôznych druhov tovaru citlivých na zmenu teploty. Ponúkame Vám dodávku, montáž a servis chladiarenskej technológie od firiem Carrier a Thermo King pre prepravné chladenie a mrazenie.

servis
Servis

Naši technici, ktorí pracujú v odbore viac ako 20 rokov Vám zabezpečia kvalitný servis a v prípade Vášho záujmu aj 24-hodinový zmluvný servis. Sme pripravení vzniknuté problémy v čo najkratšom čase vyriešiť k Vašej plnej spokojnosti.

24-hodinová služba

Rezidenčné & komerčné

Montáž & servis

Naši významní klienti

Zaujala Vás naša ponuka? Zavolajte nám pre konzultáciu  +421 948 577 080